Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Koncert "Kolędy na głos i gitar parę..."

SOBOTA 28 stycznia godz.19:00 Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”.

W naszym kościele odbędzie się koncert świąteczny "Kolędy na głos i gitar parę..." gdzie usłyszymy najpiękniejsze, znane wszystkim i mniej znane Kolędy i pastorałki w niecodziennym, muzycznie zaskakującym brzmieniu śpiewu

Krzysztofa Kiljańskiego z towarzyszeniem akompaniamentu wielu gitar Witolda Cisło.

Usłyszymy nterpretacje znanych Kolęd, takich jak „Mizerna Cicha”, „Przybieżeli do Betlejem”, czy „Lulajże Jezuniu”, przeplatać się będą z angielskimi „ Jingle Bells” i Merry Christmass”. W koncercie usłyszymy też m.in. przebój z platynowej płyty „ In the Room” - „ Prócz Ciebie, nic”.

Image

KRZYSZTOF KILJAŃSKI

 

Wokalista, kompozytor, autor tekstów. Debiutował w połowie lat ’80.Wówczas związany głównie z piosenką autorską, studencką.
Na profesjonalnej scenie od 1990 roku. W 2001 roku zyskał uznanie w środowisku jazzowym (i nie tylko), jako interpretator utworów Franka Sinatry.W 2005 roku zadebiutował fonograficznie płytą “In The Room”,którą współtworzył z Witoldem Cisło. Album ten okazał się wielkim sukcesem (Platynowa Płyta), również dzięki piosence “Prócz Ciebie Nic” w duecie z Kayah, promującej album.

Piosenka została nagrodzona „Fryderykiem” 2005.

Krzysztof jest również laureatem nagrody „Fryderyka” dla najlepszego Wokalisty  roku 2005.

 Ma na koncie 6 albumów.

Koncertuje w całej Polsce, wielu krajach Europy, występował także na Tajwanie.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730