Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024 r.
Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024 r. - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024 r.
Edit with SP Page Builder
1
Image
2

W sobotę przypada 16-ty dzień miesiąca, dzień poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli odbędzie się o godz. 17.30. Z kolei Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii lub przez stronę internetową parafii. Jednocześnie z inicjatywy Konferencji Episkopaty Polski, od 16 marca zapraszamy do włączenia się w Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenna będzie mieć miejsce w dniach od 16 do 24 marca 2024 roku. W naszym kościele Nowenną będziemy się modlić codziennie po Mszy św. o 7.30 i 18.00, w niedzielę po Mszy św. o 8.00 i 17.00.

3

Zespół Szkół Katolickich Collegium Gostynianum uruchamia od września w budynku Bobolanum szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące. Zapraszamy na prezentację szkoły w najbliższą niedzielę, 17 marca po każdej Mszy świętej. Szczegóły w mediach parafialnych.

4

Spotkanie dla członków Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.00 na plebani. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy.

5

Wolontariuszom z Domowego Kościoła, bardzo dziękujemy za zorganizowanie punktu z gorącą herbatą i kawą dla przechodzących przez naszą parafię uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

6

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

7

Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę gospodarczą. Bóg zapłać!

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
  • ul. Paderewskiego 20
  • 20-860 Lublin
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria parafialna: Pn-Pt | 1630 – 1730
© 2024 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie. All Rights Reserved
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730