Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2023r.
1

Dziś przypada 16-ty dzień miesiąca poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 16.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 17.00. Intencje można składać w zakrystii do godz. 16.30. Z tej racji na każdej Mszy św. udzielamy błogosławieństwa relikwiami św. Andrzeja Boboli.

2

Kawiarenka Bobolanum kolejny tydzień organizuje „Wakacyjne poranki”. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-12.00. Szczegóły na plakatach i w mediach parafialnych.

3

Przypominamy o zapisach na 45. Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę oraz o możliwości składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie pielgrzmka.lublin.pl.

4

W najbliższą niedzielę, 23 lipca na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy gościć Straż Grobową z Żołyni, wraz z Żołyńską Orkiestrą Dętą. Po zakończeniu Mszy św. zapraszamy na bardzo widowiskowy pokaz musztry paradnej, który odbędzie się na placu Boboli przed kościołem.

5

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

6

Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!

7

Zmarli w ostatnim czasie: + Katarzyna Tkaczyk, + Bogusława Karyta-Bondos, + Henryka Kopeć

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730