Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024 r.
Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024 r. - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024 r.
Edit with SP Page Builder
1

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które zakończymy we wtorek 19 marca w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.30, 9.00, 16.30, 18.00 i 19.30. Spowiedź święta w ramach rekolekcji w poniedziałek i wtorek, rozpoczynamy pół godziny przed każdą Mszą św. Szczegóły na plakatach i w mediach parafialnych. Kancelaria parafialna w czasie rekolekcji będzie zamknięta. Ważne sprawy, prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św.

2

Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski, od wczoraj wraz z całym Kościołem w Polsce, trwamy na Nowennie w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenną modlimy się codziennie po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 8.00 i 17.00.

3

Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o godz. 17.15, młodzież i dorosłych o godz. 19.00. Poranna modlitwa brewiarzowa Jutrznia od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.

4

Do chorych udamy się 23 marca w sobotę, przed Wielkim Tygodniem od godz. 8.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5

Czekoladowe baranki wielkanocne, baranki wielkanocne z masy dentystycznej idealne na świąteczne prezenty oraz palmy wielkanocne są do nabycia w holu przy kawiarence „Bobolanum”. Przypominamy, że za tydzień w Niedzielę Palmową będziemy święcili palmy na każdej Mszy św.

6

Bezpłatny punkt rozliczenia PIT-ów znajduje się w „Bobolanum” przy kawiarence i jest czynny w środę od godz. 16.00 i w sobotę od godz. 9.00.

7

XXIV Droga Krzyżowa na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku odbędzie się w piątek, 22 marca br. o godz. 18.00.

8

Przed świętami chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin z naszej parafii potrzebujących wsparcia. Na konto parafialne można złożyć ofiarę pieniężną z tytułem „jałmużna” lub złożyć ofiarę do puszki przed kościołem. Caritas parafialna zakupi produkty na paczki żywnościowe, które przekażemy potrzebującym rodzinom z naszej parafii.

9

Kawiarenka „Bobolanum” przyjmuje zamówienia na wypieki świąteczne. Szczegóły w kawiarence i w mediach parafialnych.

10

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

11

Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę. Bóg zapłać!

12

Zmarły w ostatnim czasie: + Anna Benicewicz + Teresa Kołtun

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
  • ul. Paderewskiego 20
  • 20-860 Lublin
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria parafialna: Pn-Pt | 1630 – 1730
© 2024 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie. All Rights Reserved
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730