Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024r.
Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024r. - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024r.
Edit with SP Page Builder
1

Nasza Parafia jest autorem Koronki do św. Andrzeja Boboli. Dzięki pozwoleniu władz kościelnych, możemy ją odmawiać publicznie. Obrazki z wydrukowaną Koronką, znajdują się przy figurze św. Andrzeja Boboli przy wyjściu.

2

Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz dziesiąty wyjdzie z Lublina 8 marca. Msza św. rozpoczynająca EDK będzie sprawowana w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00 pod przewodnictwem Ks. Abp. Stanisława Budzika. Zapisy trwają na stronie internetowej edk.lublin.pl.

3

Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.00 Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o 7.30 Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.30.

4

W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 odmawiamy jutrznię, czyli psalmy Liturgii Godzin.

5

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w naszej parafii rozpoczynamy 27 lutego. Spotkania będą się odbywać we wtorki o godzinie 18.45 w budynku „Bobolanum". Szczegóły w naszych mediach parafialnych i na tablicy ogłoszeń.

6

Chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy pragnął zostać ministrantami, zapraszamy wraz z rodzicami w najbliższą sobotę na godzinę 10:00. Spotkanie odbędzie się w kościele.

7

Katolicka Szkoła Collegium Gostynianum we współpracy z naszą parafią organizuje świetlicę, która jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 17.00 w budynku Bobolanum. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy każdego dnia na zajęcia próbne.

8

Katolicka Szkoła Collegium Gostynianum we współpracy z naszą parafią organizuje świetlicę, która jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 17.00 w budynku Bobolanum. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy każdego dnia na zajęcia próbne.

9

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

10

Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na pomoc Oliwce Kraczek chorej na SMA.

11

Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!

12

Zmarł w ostatnim czasie: + Grzegorz Dziubiński

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
  • ul. Paderewskiego 20
  • 20-860 Lublin
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria parafialna: Pn-Pt | 1630 – 1730
© 2024 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie. All Rights Reserved
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730