Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023r.
Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023r. - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023r.
Edit with SP Page Builder
1

Dziś o godz. 18.00, w ramach zakończenia Sympozjum „Święty Andrzej Bobola patron trudnych czasów” zapraszamy na koncert pod tytułem: „Z wdzięczności do naszego Patrona”. W koncercie wystąpią Anna Barska - sopran, solistka Teatru Muzycznego w Lublinie; Natalia Kozub - skrzypce, solistka Filharmonii Lubelskiej; Sebastian Kozub- wiolonczela oraz Margarita Nagaieva. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii. Jednocześnie wszystkim biorącym udział w Sympozjum bardzo dziękujemy za aktywne włączenie się w rozwój kultu św. Andrzeja Boboli w naszej parafii.

2

Przed Uroczystością Chrystusa Króla, adoracja Najświętszego Sakramentu zwana Czterdziestogodzinnym Nabożeństwem rozpocznie się w piątek 24 listopada o godz. 19.00 i trwać będzie do godz. 7.30 w niedzielę 26 listopada. Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnej modlitwie. Plan dyżurów modlitewnych znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Ze szczególną prośbą zwracamy się do panów o obecność na adoracji w godzinach nocnych.

3

Przypominamy o spotkaniach Misja Miłość skierowanych do wszystkich par małżeństw sakramentalnych, narzeczonych, związków niesakramentalnych, konkubinatów, które szukają sposobu jak żyć w jedności i miłości, jak przeżyć kryzys w związku, jak dbać o relacje. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 24 listopada o godz. 19.00 w Bobolanum.

4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą. Zebraliśmy 30 tyś zł. Jest to dla nas czytelny znak potwierdzający, że parafia jest naszym wspólnym dobrem.

5

Zmarła w ostatnim czasie: + Krystyna Stefańska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
  • ul. Paderewskiego 20
  • 20-860 Lublin
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria parafialna: Pn-Pt | 1630 – 1730
© 2023 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie. All Rights Reserved
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730