Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2023r.
1

Arcybiskup Stanisław Budzik zwolnił z obowiązków wikariusza w naszej parafii ks. Marka Sachadela i ks. Jana Tadyniewicza. Ks. Marek został mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kraśniku, a ks. Jan został mianowany wikariuszem parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Lublinie. Księżom dziękujemy za posługę duszpasterską dla naszej wspólnoty i życzymy wielu łask Bożych i błogosławieństwa w wypełnianiu nowych obowiązków.

2

Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę tradycyjnie wyruszy 3 sierpnia. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej potrwają do 26 lipca. Koszt od jednego uczestnika wynosi 90 zł. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl.

3

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

4

Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730