Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2024r.
Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2024r. - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2024r.
Edit with SP Page Builder
1

Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia.

2

Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz dziesiąty wyjdzie z Lublina już 8 marca. Msza św. rozpoczynająca EDK, będzie sprawowana w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00. Zapisy trwają na stronie internetowej edk.lublin.pl.

3

Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.00. Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o godz. 7.30. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.30.

4

W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 odmawiamy Jutrznię, czyli psalmy Liturgii Godzin.

5

Trwa rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów zerowych w Szkole Podstawowej nr 43 w Lublinie. Szczegóły na stronie internetowej Szkoły i na tablicy ogłoszeń.

6

Nasza parafia wspiera działalność Stowarzyszenia Mali braci Ubogich. Stowarzyszenie poszukuje chętnych do programu „Twoja obecność pomaga żyć”. Idea programu polega na odwiedzinach wolontariuszy w domach osamotnionych seniorów. Ich istotą jest zbudowanie serdecznej relacji między wolontariuszem a podopiecznym. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i w Internecie.

7

Bezpłatny punkt rozliczenia PIT-ów czynny jest w każdą środę od godz. 16.00 i w sobotę od godz. 9.00. Szczegóły na stronie www, Facebooku i w aplikacji.

8

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

9

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary indywidualne, które wpływają z racji zakończonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 1000 zł, 900 zł, 500 zł. Dziękujemy również za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Za tydzień będzie zbierana taca gospodarcza. Za Waszą ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

10

Zmarła w ostatnim czasie: + Lucyna Suszek

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
  • ul. Paderewskiego 20
  • 20-860 Lublin
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kancelaria parafialna: Pn-Pt | 1630 – 1730
© 2024 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie. All Rights Reserved
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730