Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Paczuszka dla maluszka

Od 3 grudnia po raz kolejny w Naszej Parafii rusza świąteczna akcja "Paczuszka dla Maluszka", której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Jest to zbiórka artykułów kosmetycznych dla dzieci , w tym podopiecznych placówek pomocowych takich jak; hospicjum dziecięce, hospicjum perinatalne, dom dziecka, dom samotnej matki w całej Polsce.

W przedsionku naszego Kościoła znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla maluszka. Dary pozostawione na zakrystii lub pod choinką zostaną przekazane do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Image
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730