Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Program Wizyty Duszpasterskiej 16 - 21 stycznia 2023r.

Drodzy Parafianie !

W tym roku po dwuletniej przerwie pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Kolęda ma także służyć lepszemu poznaniu się duszpasterzy z mieszkańcami parafii. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej
.

Jeżeli rodzina potrzebuje więcej czasu na rozmowę z duszpasterzem zachęcamy do indywidualnego umawianie się na spotkanie po zakończeniu kolędy.
(Więcej na ten temat w artykule poniżej – planu kolęd).

16-21.01.23.jpg
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730