Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Propozycja książkowa
Image

Nakładem Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej Wydawnictwo Gaudium ukazała się powieść fantastyczna o charakterze chrześcijańskim.

Jest to książka skierowana głównie do młodzieży, aczkolwiek potrafi zaangażować również dorosłych. Przedstawia bowiem wartości, które nie tylko są wyzwaniem dla młodego człowieka, ale również dla dojrzałych osób, żyjących zgodnie z Ewangelią.

Książka opowiada o grupce przyjaciół, którzy wyruszając w podróż, muszą nauczyć się odpowiedzialnego życia. Młodzi choć spragnieni przygód, szybko rozumieją, iż życie na własny rachunek, nie jest wcale takie proste. Świat nie ułatwia młodzieży, by nabywali dzielności, odpowiedzialności, cnót i wiary.

W czasie podróży między bohaterami tworzą się relacje, które koniec końców zostaną poddane wielu próbom. Czytelnik śledząc losy bohaterów, sam może odpowiedzieć sobie na szereg istotnych pytań m.in dotyczących przyjaźni, miłości, przywiązania do rzeczy materialnych,

zagospodarowywania czasu, korzystania z dóbr, sumienności, pracowitości czy religijności.

Autorka powieści Magdalena Torka , pisząc dedykacje do książki, często zaznacza, iż "podróż po stronicach tej powieści, jest indywidualną podróżą każdego Czytelnika - zarówno po zakamarkach wyobraźni, jak i w głąb duszy".

Cieszymy się, że parafianie mogą zapoznać się z nowa publikacją Wydawnictwa, natomiast dla chętnych, by nabyć książkę, zostawiamy link do internetowego sklepu @WydawnictwoGaudium.

Życzymy błogosławionej niedzieli!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730