Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Za tydzień wizytacja kanoniczna naszej parafii
Image

W sobotę i niedzielę za tydzień (29.04 i 30.04), przeżywać będziemy wizytację kanoniczną naszej parafii.

 

Wizytacja biskupa jest czynnością apostolską i swoistym znakiem łaski oraz działania Ducha Świętego, momentem szczególnego umacniania wiary wiernych. Biskup jest zobowiązany wizytować parafie diecezji.

 

Ostatnia wizytacja w naszej parafii była 18.04.2018r.

 

Naszym gościem w najbliższą sobotę i niedzielę będzie Bp Adam Bab . Wizytacja rozpocznie się na Mszy Świętej o godz. 19.00 w sobotę podczas której młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Przez całą Niedzielę ks biskup będzie głosił słowo Boże. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 obędzie się spotkanie z Biskupem i wspólnotami duszpasterskimi. 

 

Księdza Biskupa i owoce spotkania z nim powierzmy w modlitwie.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730