Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Ogłoszenie o zakończeniu kwarantanny

Drodzy Parafianie,

dzisiaj, tj. wtorek 20 października, księża i pracownicy świeccy naszej parafii otrzymali wyniki testów na obecność SARS-CoV-2 . Wszyscy mają wynik ujemny. Podwójne testy (wykonane komercyjnie 12 i 19 października) świadczą, że nikt z pracujących w kościele św. Andrzeja Boboli nie został zarażony koronawirusem, po tym, jak dowiedziałem się, że mam wynik pozytywny na obecność SARS-CoV-2. Księża wracają do posługi duszpasterskiej.

Dziękuję ks. Marcinowi za zaangażowanie i troskę o naszą wspólnotę parafialną w czasie kwarantanny. Dzięki temu parafia działała bez żadnych ograniczeń. Ja również otrzymałem wynik ujemny.

W imieniu księży i własnym, dziękuję za Waszą modlitwę i wsparcie oraz wszelkie oznaki życzliwości.

Obejmuje Was modlitwą, ks. Mirek – proboszcz

 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730