Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Szósty dzień Nowenny do św. Andrzeja Boboli
Kolejny dzień nowenny oraz Procesja i Różaniec Fatimski za nami. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę.
Już jutro zapraszamy szczególnie młodzież, na specjalne uwielbienie po, którym wszyscy młodzi naszej parafii będą mogli przyjąć specjalne błogosławieństwo.

Modlitwa za członków grup formacyjnych
Przez wstawiennictwo świętego Andrzeja Boboli prosimy Cię Boże błogosław wszystkich członków grup formacyjnych w naszej parafii. Prosimy Cię najlepszy Ojcze, aby przez pogłębianie swojej wiary doszli do głębszego poznania Ciebie- Jedynej Prawdy dającej życie wieczne. Oświecaj ich umysły i serca, aby lepiej rozumiejąc prawdy wiary zapisane w Ewangelii jeszcze większą miłością zapałali ku Tobie i Twojemu Kościołowi. Niech przez wspólną modlitwę otwierają się na służbę braciom, a za przykładem św. Andrzeja Boboli zawsze będą świadkami i orędownikami jedności. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730