Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zdjecia-z-pozegnalnej-homilii-ks-marcina-2021 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Zmiany personalne w parafii

Stosownie do potrzeb duszpasterstwa parafialnego w Archidiecezji Lubelskiej, Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik w dniu 4 stycznia 2021 r. zwolnił ks. Marcin Rolę z urzędu wikariusza parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie i mianował go na urząd proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kłodnicy. W niedzielę (10 stycznia 2021) podczas Mszy św. o godz. 930 chcemy podziękować Bogu za posługę duszpasterską, którą przez niemal 14 lat ks. Marcin pełnił w naszej parafii. Kazania podczas wszystkich Mszy św. wygłosi ks. Marcin.

Zdjęcia z pożegnalnej Homilii Ks. Marcina w naszej parafii

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

{gallery}zdjecia-z-pozegnalnej-homilii-ks-marcina-2021{/gallery}

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730