Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

1 listopada 2020
  1. Koncert Macieja Miecznikowskiego: „Wyśpiewać 100 lat Niepodległości” w sobotę (7 listopada) o godz. 1930 w naszym kościele. Ze względu na rygor epidemiczny, zachęcamy do udziału w koncercie przede wszystkim on-line.
  2. Od poniedziałku w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu każdego dnia, z wyjątkiem niedziel, w godz. od 800 do 1800.
  3. W miniony piątek rozpoczęliśmy modlitwę o pomoc w trudnych czasach przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i naszej parafii. Modlitwę będziemy odmawiać podczas każdej Mszy św. przed błogosławieństwem. W przedsionku kościoła są do nabycia specjalnie przygotowane obrazki z wizerunkiem św. Andrzeja Boboli wraz z tekstem modlitwy. Ofiara dowolna.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia w 1-szy czwartek miesiąca o godz. 1900.
  5. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 715 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu ze względu na sobotni koncert wyjątkowo w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 2100.
  6. Przypominamy, że karty wypominkowe znajdują się w tradycyjnym miejscu przy wyjściu z kościoła od strony kancelarii. Istnieje również możliwość zgłaszania wypominków drogą internetową przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej parafii.
  7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszystkie formy duchowego i materialnego wsparcia: Bóg zapłać!

Zmarła w ostatnim czasie:

†Krystyna Gdulińska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730