Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

10 stycznia 2021
  1. Decyzją Metropolity Lubelskiego, ks. Marcin Rola został mianowany proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kłodnicy. Uroczystego wprowadzenia na urząd proboszcza dokona Ks. Abp Stanisław Budzik, 17 stycznia o godz. 1130. Jako wspólnota parafialna pragniemy podziękować ks. Marcinowi za prawie 14-letnią posługę duszpasterska w naszej parafii. Zaangażowanie i oddanie ks. Marcina na rzecz  naszej parafii owocowało pięknymi dziełami, czego mogliśmy wszyscy doświadczać. Życzymy obfitości łask Bożych na nowej placówce. Niech Maryja – Matka kapłanów otacza opieką i nieustannie wspiera ks. Proboszcza w prowadzenie wiernych ku zbawieniu.  2.     W sobotę 16-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1730 Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 18003.     Na parafialnym kanele YouTube cały czas dostępna jest wirtualna wizyta duszpasterska.  W tym momencie licznik wskazuje na prawie 6500 wyświetleń. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączają się w promocje kolędy wirtualnej. Jednocześnie składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane z racji wirtualnej wizyty duszpasterskiej.
  2. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

  3. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

  4. Zmarli ostatnim czasie:
  • † Marek Jakubowski
  • † Mieczysław Jusiak
  • † Ryszard Sobiesiak
  • † Elżbieta Karpińska-Suchańska
  • † Maria Czerniak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730