Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

11 października 2020
  1. Podczas przeprowadzonej w ubiegłą niedzielę zbiórki misyjnej na ośrodek w Tandale w Tanzanii, zebrano prawie 23 000 zł. Siostra Cecylia – misjonarka z Afryki – przekazała przez ks. Proboszcza serdeczne podziękowanie za hojność i wielkie serce naszych parafian. Po raz kolejny, z wielkim uznaniem kierujemy pod adresem parafian wyrazy wdzięczności za wrażliwość i otwartość na potrzeby innych ludzi: Bóg zapłać!
  2. W dniu dzisiejszym przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Dzień ten wpisuje się w 100. rocznicę urodzin i 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Pieniądze zasilą fundusz stypendialny dla uczniów szkół średnich i studentów.
  3. Dzień fatimski w naszej parafii we wtorek (13 października). O godz. 2030 rozpoczniemy czuwanie modlitewne ze wspólnotą Gaudelupe. O godz. 2100 wyruszy procesja różańcowa ze świecami. Szczegóły na plakatach.
  4. Ze względu na różaniec, nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, Patrona naszej parafii, w piątek (16 października) po Mszy św. o godz. 1800. Msza św. w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800.
  5. W październiku do udziału w nabożeństwach różańcowych zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież: w niedziele – o godz. 1630; na tygodniu – o godz. 1730.
  6. W dniach 15–18 października 2020 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbędzie się VI Kongres Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na kongres.lublin.pl
  7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:
† Michalina Pawlik
† Ryszard Zieliński
† Jacek Wydra
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730