Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

12 lipca 2020
Różaniec fatimski, bez procesji; w poniedziałek (13 lipca) o godz. 2100 W czwartek 16-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1730. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800. Zakończył się pierwszy turnus Wakacji z Bobolanum. Zapraszamy dzieci na kolejny od 13 lipca, w ramach którego odbędą się zajęcia z angielskiego, tańca, judo, robotyki, śpiewu i pianina. Szczegóły na plakacie. W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz pielgrzymkowy „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! W ostatnim czasie zmarł śp. †Marian Domański
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730