Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

13 września 2020
  1. Różaniec fatimski dzisiaj o godz. 2100 w kościele.
  2. Jutro (14 września) święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w naszym kościele o godz. 730 i 1800.
  3. W najbliższą środę 16-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1730. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800.
  4. W sobotę (19 września) o godz. 1200 kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek (18 września) od godz. 1700.
  5. Rodziców dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 43, które chcą przystąpić do I Komunii Świętej w naszej parafii w przyszłym roku, prosimy o zgłoszenie tego faktu w zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca września. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 43 zgłaszają chęć przystąpienia do I Komunii Świętej w naszej parafii przez księdza katechetę.
  6. Młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku prosimy o pobranie kart zgłoszeniowych z zakrystii lub z kancelarii parafialnej i dostarczenie ich do końca miesiąca. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży w sprawie bierzmowania w pierwszy piątek października o godz. 1845 w Sali Błękitnej.
  7. Ze względu na stan epidemii Ojciec Święty Franciszek przeniósł zbiórkę ofiar na Ziemię Świętą z Wielkiego Piątku na dzień dzisiejszy. Przed kościołem zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej.
  8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:†Kazimierz Gduliński†Marianna Duda

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730