Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

14 lutego 2021
W środę (17 lutego) rozpoczyna się Wielki Post. W środę popielcową obowiązuje post ścisły, tj. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Prawem o wstrzemięźliwości są związane osoby, które ukończyły 14. rok życia, prawem zaś o poście są związane osoby pełnoletnie, aż do rozpoczęcia 60. roku życia. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz.: 730, 900, 1630 i 1800. W Wielkim Poście: nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek: dla dzieci - 1630; dla dorosłych 1715 i dla młodzieży 1900. Gorzkie Żale – niedziela - godz. 1630 W czasie Wielkie Postu zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 700 będziemy odmawiać jutrznię, czyli psalmy Liturgii Godzin. Zachęcamy wszystkich do włączenia się we wspólną modlitwę. Od środy popielcowej wprowadzamy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej, od poniedziałku do soboty w godzinach 700 - 1900. Całą dobę będzie dostępna adoracja on-line na naszej stronie bobola.pl. Cieszymy się, że pobożność eucharystyczna bardzo dynamicznie rozwija się w naszej parafii.  Jednocześnie informujemy, że wszystkie nabożeństwa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu będą sprawowane bez zmian w kościele głównym. We wtorek przypada 16. dzień miesiąca. Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli o godzinie 1730, msza św. zbiorowa o godzinie 1800 Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich rozpocznie się 2 marca we wtorek. Narzeczonych zapraszamy na godz. 1830 do budynku katechetycznego Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: † Włodzimierz Pilipiec † Stefan Wężyk † Andrzej Łysakowski Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730