Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

14 marca 2021
W ramach ćwiczeń duchowy na najbliższy tydzień Wielkiego Postu proponujemy postanowienie: Droga Krzyżowa – w każdy piątek Wielkiego Postu. Szczegóły na stronie internetowej, fb i aplikacji. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczynamy w najbliższą niedzielę (21 marca). Poprowadzi je ks. Robert Śliż budowniczy kościoła przy ul. Dożynkowej. Program rekolekcji: Niedziela: dorośli -         godz. 800, 930, 1230;               Msza św. i nauka rekolekcyjna młodzież -      godz. 1700.                             Msza św. i nauka rekolekcyjna dzieci -            godz. 1100                              Msza św. i nauka rekolekcyjna Poniedziałek i wtorek Dorośli -         godz. 800, 1630, 1800              Msza św. i nauka rekolekcyjna Młodzież -      godz. 1930;                             Msza św. i nauka rekolekcyjna Dzieci -           godz. 1530.                             nauka rekolekcyjna Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. Jutrznia w czasie rekolekcji o godz. 730. Przypominamy, że rekolekcje będą dostępne on-line na naszej stronie parafialnej i aplikacji mobilnej. Zapraszamy na koncert polskich pieśni pasyjnych w wykonaniu młodych muzyków absolwentów Akademii muzycznej w Gdańsku. Koncert odbędzie się w naszym kościele w sobotę 20 marca o godz. 1900. Solistką jest Barbara Pospieszalska, a słowem wprowadzenia podzieli się jej tata – muzyk i dziennikarz, Jan Pospieszalski. Spotkanie Rady Parafialnej w najbliższą niedzielę (21 marca) w sali błękitnej budynku katechetycznego o godz. 1800. Spotkanie tylko dla chętnych, odbędzie się w rygorze sanitarnym – przypominamy o obowiązkowych maseczkach. We wtorek 16-ty dzień m-ca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1730. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800. W przedsionku kościoła są do nabycia palmy wielkanocne. Koszt 40 zł. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym, wpłatomatem lub do koszyczka przy palmach. Czekoladowe baranki i paschaliki wielkanocne do nabycie w zakrystii. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne. Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: †Helena Misztal †Stanisław Filip †Andrzej Ratajewski †Hubert Rusek †Michał Sochacki
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730