Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

15 grudnia 2019
 1. Rekolekcje adwentowe – szczegóły na plakacie.
 2. Pan organista Ireneusz Krupa poprosił o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Dziękujemy za jego posługę w naszej parafii. Aktualnie organistką jest pani Margarita Nagaieva. Pochodzi z Ukrainy, gdzie skończyła konserwatorium muzyczne. Prowadzi chór Cantemus, działający przy naszej parafii.
 3. Nowenna przed Uroczystością Bożego Narodzenia od jutra (16 grudnia 2019) – prosimy o uwagę ponieważ nastąpi zmiana, w stosunku do lat ubiegłych – nowenna będzie po Roratach, które odprawiamy o godz. 630. W niedzielę nowenna po Mszy św. o godz. 800.
 4. Nowenna do św. Andrzeja Boboli jutro (16 grudnia 2019) o godz. 1730. Msza św. w intencjach zgłoszonych przed nowenną o godz. 1800.
 5. Chcemy zaktualizować listę rodzin, do których trafią paczki świąteczne. Jeśli mają Państwo w swoim sąsiedztwie rodziny potrzebujące wsparcia na święta, prosimy o zgłoszenie tego faktu do zakrystii.
 6. Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła.
 7. Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zapraszają po Mszy św. na Kiermasz Kartek Świątecznych w holu kościoła. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na wyjazd rekolekcyjny dla stypendystów.
 8. Do kolejnych rodzin dotarły opłatki wigilijne. Mieszkających przy ul.:  Szwajcarskiej 1, 4, Noskowskiego domki górnicze, Gorczańskiej domki, Gorczańskiej 10, 12, Sądeckiej, Koncertowej, Zelwerowicza, Dereckiego, Gołębiowskiego, Staczyńskiego, Harnasie 10, Koncertowej 28 B, C, D, E, 30, 30 A i B.
 9. Osobom roznoszącym opłatki oraz wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
 10. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 11. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
 12. Zmarli:
  • + Krystyna Wojucka
  • + Wojciech Urban
  • + Władysław Wolak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730