Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

15 listopada 2020
Jutro 16-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1730. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800. Przed Uroczystością Chrystusa Króla adoracja Najświętszego Sakramentu zwana czterdziestogodzinnym nabożeństwem rozpocznie się w piątek (20 listopada) o godz. 1900 i trwać będzie do godz. 730 w niedzielę (22 listopada). Ze względu na stan epidemii w piątek i w sobotę adoracja w kościele będzie do godz. 2300. Od godz. 2300 do godz. 630 adoracja Najświętszego Sakramentu tylko przez transmisję internetową. Zachęcamy do włączenia się w modlitewne czuwanie. Wobec wydłużającego się czasu oczekiwania na pochówek na lubelskich cmentarzach informujemy, że jest możliwość odprawienia Mszy św. pogrzebowej w naszym kościele. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na pomoc osobom bezdomnym. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszystkie formy duchowego i materialnego wsparcia: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: † Antonina Bartnik † Stefania Krauze † Feliksa Górna † Elżbieta Tazbir † Halina Rębacz † Halina Wróbel † Roman Chudecki † Ewa Juszczak † Artur Skoczylas † Tadeusz Pszczoła Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730