Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

15 marca 2020
  1. Zgodnie z rekomendacją Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Budzik udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 29 marca br.
  2. Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność na Mszy niedzielnej we wskazanym czasie nie jest grzechem. Jednocześnie zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie oraz przyjmowały komunię duchową. Przypominamy, że wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane poprzez parafialną stronę internetową https://bobola.pl/tv-live
  3. Jednocześnie informujemy, że liturgia sakramentu bierzmowania z 28 marca zostaje przeniesiona na termin późniejszy a wszystkie próby są odwołane.
  4. Spotkania wszystkich grup modlitewnych oraz konferencje przedchrzcielne i przedmałżeńskie są odwołane.
  5. Kancelaria parafialna czynna bez zamian.
  6. Codziennie w naszym kościele księża będą modlić się modlitwą różańcowa o godz. 2030. Zachęcamy do włączenia się poprzez transmisje internetową.
  7. Z racji 16 dnia miesiąca nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli o godz. 1730. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1800. Zachęcamy do zgłaszania intencji przez stronę internetową naszej parafii oraz do uczestnictwa w liturgii przez bobola.tv.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730