Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

16 maja 2021
 1. Dziś ostatni dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 2045. Bezpośrednio po nabożeństwie ok 2100, Msza św. za zmarłych parafian. Wszystkim osobom tak licznie biorącym udział w nowennie bardzo dziękujemy. Jest to piękne świadectwo naszego przywiązanie do patrona naszej parafii.
 2. Jutro uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli. Główna Msza św. odpustowa z procesją o godz. 1800. Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli
  z odczytaniem intencji o g. 1730. Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów w dniu odpustu, na parkingu kościelnym na wysokości starej kaplicy.
 3. Zgodnie z zapowiedzią dziś prezentujemy nową linię identyfikacji wizualnej naszej parafii. Gadżety z logo naszej parafii m.in. kubki, koszulki, długopisy, zakładki do książek, oraz torby na zakupy można nabyć przed kościołem.
 4. Komunia Święta rocznicowa dla dzieci klas IV w sobotę 22.05. o godz. 1000. Próba dla dzieci przed rocznicą I Komunii Świętej w środę 19.05. o godz. 1845. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin 21.05. tj. piątek od godz. 1900.
 5. Dziękujemy osobom, które bezinteresownie dbają o tereny zielone i kwiaty przy parafii. Bóg zapłać.
 6. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
 7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!
 9. Zmarła w ostatnim czasie:
 • + Irena Szymala
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730