Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

16 maja 2021
Dziś ostatni dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20 45 . Bezpośrednio po nabożeństwie ok 21 00 , Msza św. za zmarłych parafian. Wszystkim osobom tak licznie biorącym udział w nowennie bardzo dziękujemy. Jest to piękne świadectwo naszego przywiązanie do patrona naszej parafii. Jutro uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli. Główna Msza św. odpustowa z procesją o godz. 1800 . Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli z odczytaniem intencji o g. 1730. Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów w dniu odpustu, na parkingu kościelnym na wysokości starej kaplicy. Zgodnie z zapowiedzią dziś prezentujemy nową linię identyfikacji wizualnej naszej parafii. Gadżety z logo naszej parafii m.in. kubki, koszulki, długopisy, zakładki do książek, oraz torby na zakupy można nabyć przed kościołem. Komunia Święta rocznicowa dla dzieci klas IV w sobotę 22.05. o godz. 1000. Próba dla dzieci przed rocznicą I Komunii Świętej w środę 19.05. o godz. 1845. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin 21.05. tj. piątek od godz. 1900. Dziękujemy osobom, które bezinteresownie dbają o tereny zielone i kwiaty przy parafii. Bóg zapłać. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać! Zmarła w ostatnim czasie: + Irena Szymala
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730