Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

17 listopada 2019
 1. Przed Uroczystością Chrystusa Króla adoracja Najświętszego Sakramentu zwana czterdziestogodzinnym nabożeństwem rozpocznie się w piątek (22 listopada) o godz. 1900 i trwać będzie do godz. 730 w niedzielę (24 listopada). Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnej modlitwie. Ze szczególną prośbą zwracamy się do panów o obecność na adoracji w godzinach nocnych ze względów bezpieczeństwa.
 2. Uliczna zbiórka darów w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” rozpocznie się w przyszłą niedzielę (24 listopada) i trwać będzie do 23 grudnia. Od Darczyńców będą przyjmowane wyłącznie dary rzeczowe. W tej akcji nigdy nie były zbierane pieniądze, tylko dary serca służące dzieciom i ich rodzinom. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę akcję.
 3. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę (23 listopada) o godz. 1000 w Sali Błękitnej budynku katechetycznego. Po spotkaniu o godz. 1100 próba scholii dziecięcej. Zachęcamy wszystkie dzieci do włączenia się w przygotowane specjalnie dla nich formy pogłębiania swojej wiary i zaangażowania w życie Kościoła.
 4. Z racji zwolnienia lekarskiego p. Ireneusza Krupy, aktualnie organistę zastępuje p. Margarita Nagaieva.
 5. Opłatki wigilijne dotarły już do rodzin mieszkających przy ulicach:
  • Leszetyckiego 1, 12
  • Harnasie 5
 6. Osobom roznoszącym opłatki oraz wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
 7. Prośba o pomoc w roznoszeniu opłatków jest wciąż aktualna. Chętnych do tej pracy na rzecz naszej wspólnoty zapraszamy do kancelarii parafialnej w celu pobrania list mieszkańców i opłatków.
 8. Taca (na budownictwo sakralne).
 9. Zmarli: †Jerzy Kącki
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730