Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

17 maja 2020
Skarbiec Talentów, to nowa propozycja ewangelizacyjna skierowana do młodzieży w wieku 13-19 lat. Wraz z Akademią Młodzieżową i organizacjami działającymi na rzecz dobrego wychowania i edukacji, nasza parafia wychodzi z inicjatywą kreatywnego przeżywania czasu epidemii przez młodych ludzi. Szczegóły na stronie internetowej: skarbiectalentow.pl oraz stronie parafialnej i parafialnym facebook’u. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy serdecznie za troskę o materialne funkcjonowanie naszej parafii; za ofiary składane przelewami bankowymi, przynoszone w kopertach do kancelarii oraz składane przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730