Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

18 kwietnia 2021
Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną. Zachęcamy wszystkich do lektury Pisma Świętego, by w ten sposób pogłębiać swoją wiarę i więź z Bogiem. Uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli patrona naszej parafii, w tym roku odbędą się dzień później tj. 17 maja, ponieważ 16 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Szczegóły podamy w krótce. Przypominamy, że dla osób biorących udział w Mszach św. on-line, będzie udzielana komunia św. w każdą niedziele w godzinach 1345 — 1400. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: †Stanisław Niezabitowski †Jan Dymek †Andrzeja Góral †Waldemar Góral †Jan Żarnecki
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730