Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

19 stycznia 2020
  1. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim, którzy nas przyjęli serdecznie dziękujemy za spotkanie, wspólną modlitwę, jak również złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać! Podczas „kolędy” odwiedziliśmy 2992 rodziny, co stanowi 60,5% mieszkań i domów naszej parafii. Z różnych powodów – pustostany, nieobecność, nie życzenie sobie spotkania z księdzem – nie odwiedziliśmy 1951 mieszkań, co w skali parafii stanowi 39,5%.
  2. Rada Parafialna zaprasza Państwa Babcie i Dziadków z racji Ich Święta na wieczorek przy muzyce „W starych nutach Babuni..." w niedzielę (26 stycznia 2020) w godz. 1900 – 2200 do Sali Błękitnej. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, zapraszamy do zapisania się dzisiaj po Mszy św. w poczekalni przy kancelarii parafialnej. Koszt 25 zł od osoby.
  3. Spotkanie dla osób, które roznosiły opłatki w sobotę (25 stycznia 2020) po Mszy św. wieczornej w Sali Błękitnej.
  4. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  5. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
  6. Zmarł w ostatnim czasie:
    • †Zdzisław Sikora
    • Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730