Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

21 marca 2021
W ramach ćwiczeń duchowy na najbliższy tydzień Wielkiego Postu proponujemy postanowienie: umartwienia – codzienność bez kaprysów i marudzenia. Szczegóły na stronie internetowej, fb i aplikacji. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Przypominamy program spotkań w poniedziałek i wtorek: dorośli – godz. 800, 1630, 1800 – Msza św. i nauka rekolekcyjna młodzież – godz. 1930 – Msza św. i nauka rekolekcyjna dzieci – godz. 1530 – nauka rekolekcyjna Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. Jutrznia w czasie rekolekcji o godz. 730.Przypominamy, że rekolekcje są dostępne on-line na naszej stronie parafialnej i aplikacji mobilnej. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w najbliższy czwartek 25 marca. Msze św. o godz. 730, 900, 1630 i 1800. Na każdej Mszy św. będzie można podjąć Duchową Adopcje Dziecka Poczętego. Istotą Duchowej Adopcji jest codzienna modlitwa, trwająca przez dziewięć miesięcy i obejmująca specjalną modlitwę w intencji dziecka zagrożonego aborcją i jego rodziców. Deklaracje można otrzymać w zakrystii. Przed świętami chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin naszej parafii potrzebujących wsparcia. Na konto parafialne można złożyć ofiarę pieniężną z tytułem: jałmużna lub złożyć ofiarę do puszki przed kościołem. Caritas parafialna zakupi produkty na paczki żywnościowe, które przekażemy potrzebującym rodzinom z naszej parafii. W przedsionku kościoła są do nabycia palmy wielkanocne. Czekoladowe baranki i paschaliki wielkanocne do nabycie w zakrystii. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać! Zmarła w ostatnim czasie: †Maria Stefańska  
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730