Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

22 listopada 2020
 1. Czas pandemii wymógł potrzebę poszukiwania nowych form docierania do wiernych. Zdajemy sobie sprawę jaką wartość w tym względzie ma wykorzystanie Internetu i urządzeń mobilnych. Do parafialnej strony internetowej i parafialnego Facebook’a, dołączamy od dzisiaj aplikację mobilną Bobola Lublin, którą można pobrać na telefon za darmo przez Google Play lub App Store. Mamy nadzieję, że ta nowoczesna forma tworzenia i utrzymywania więzi z parafią w trudnym czasie epidemii, spotka się z żywym zainteresowaniem i uznaniem ze strony naszych parafian.
 2. Rozpoczynamy w naszej parafii roznoszenie opłatków wigilijnych. Ze względu na stan pandemii i rygory sanitarne, pakiety opłatkowe – opłatek, list od Księdza Proboszcza, Rytuał Wieczerzy Wigilijnej wraz z modlitwą błogosławieństwa domu i ulotka na temat aplikacji mobilnej Bobola Lublin – zostaną dostarczone do skrzynek pocztowych przypisanych do poszczególnych domów i mieszkań na terenie parafii według list przyjęć opłatków z ubiegłego roku. Tradycyjnie, o rozniesienie opłatków prosimy osoby, które od wielu lat podejmują ten trud na rzecz naszej parafii, jak również wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się w tę pracę. Ofiary, które przy tej okazji zechcemy złożyć na rzecz funkcjonowania kościoła możemy składać za pomocą przelewów bankowych dostępnych na stronie internetowej, przez znajdujący się w przedsionku kościoła wpłatomat lub bezpośrednio w zakrystii. Pakiety opłatkowe są do pobrania w kancelarii parafialnej po Mszy św.
 3. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 4. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na budownictwo sakralne, jak również za wszystkie formy duchowego i materialnego wsparcia naszej parafii: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:

 • † Konrad Cyzman
 • † Henryka Zarzycka
 • † Halina Porzak
 • † Bronisław Smalec
 • † Janusz Wyszomirski
 • † Krystyna Chojnacka
 • † Danuta Giezek
 • † Stanisława Głazowska
 • † Zdzisława Krynicka-Segit
 • † Andrzej Gołąb

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730