Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

23 maja 2021
Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub w kaplicy pobożnie będzie uczestniczyć w uroczystym śpiewie albo recytacji hymnu O Stworzycielu, Duch, przyjdź. Jutro święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o 730 i 1800. I Komunia Święta dla dzieci klas III w sobotę 29 maja b.r. o godz. 1000 i 1200 oraz w niedzielę 30 maja b.r. o godz. 930. Ze względu na stan epidemii, w kościele będą tylko dzieci komunijne oraz najbliższa rodzina. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin 28 maja b.r. tj. piątek: dla grup sobotnich od godz. 1600, dla grupy niedzielnej od godz. 1700 Młodzież, która oczekuje na przyjęcie sakramentu bierzmowania informujemy, że uroczystość ze względu na pandemie, która uniemożliwiła zorganizowanie spotkań formacyjnych w kościele, odbędzie się po wakacjach. Będziemy chcieli jeszcze w tym roku szkolnym, zaprosić młodzież bierzmowaną na takie spotkania do naszego kościoła. Wtedy podamy więcej szczegółów. Przypominamy o nabożeństwach majowych w niedziele o godz. 1630, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 1800. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: + Witold Włosek + Bogumiła Rusinek
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730