Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

27 grudnia 2020
  1. Wirtualna wizyta duszpasterska, to alternatywa wobec odwołanej z racji epidemii tradycyjnej formy kolędy, którą przygotowaliśmy dla naszych parafian i internetowych przyjaciół naszego kościoła. Dzisiaj od godz. 1900 na naszej stronie parafialnej FB i aplikacji mobilnej będzie dostępna „kolęda wirtualna”, poprzez którą chcemy zagościć w Waszych domach. Ufamy, że wymuszona przez rygory sanitarne nowa forma oddziaływania duszpasterskiego, spotka się z pozytywnym przyjęciem. Jak informowaliśmy, symbolem duchowej łączności ze wspólnotą parafialną będzie woda święcona, którą w specjalnie przygotowanych butelkach możemy wziąć w przedsionku kościoła. Tę wodę będziemy mogli wykorzystać do poświęcenia naszych domów, w czasie wirtualnej kolędy.
  2. Na zakończenie roku w czwartek (31.12) Msza św. dziękczynna o godz. 1700.
  3. W Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – porządek Mszy św. niedzielny.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź zaczynamy 15 min przed każdą  Mszą św. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 2100.
  5. Dziękujemy za ofiary:
  • z Pasterki na Fundusz Obrony Życia
  • w święto Świętego Szczepana na KUL
  • w dzień Bożego Narodzenia i dzisiaj na rzecz parafii

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: Bóg zapłać!

  1. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

W ostatnim czasie zmarła:

  • † Maria Karpińska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730