Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

29 listopada 2020
W Adwencie Roraty każdego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 630. W ciągu tygodnia Mszy św. o godz. 730 nie będzie. Ze względu na stan epidemii musimy zrezygnować z wypracowanego w ubiegłym roku wyjątkowego charakteru sobotnich Rorat, które były dedykowane dzieciom. Roztropnej decyzji rodziców pozostawiamy udział dzieci w Roratach – czy to w kościele czy przez transmisję online. Giełda Adwentowych Wyzwań – to nowa propozycja, która może nam pomóc głębiej przeżyć czas adwentowego oczekiwania. Dostępna jest tylko na aplikacji mobilnej Bobola Lublin – stąd ponawiamy naszą prośbę o pobranie na telefon darmowej aplikacji, która – co z satysfakcją zauważamy – cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko naszych parafian. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia w 1-szy czwartek miesiąca o godz. 19 00 . W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 615 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 2100. Do rodzin naszej parafii docierają pakiety opłatkowe. Osobom, które dostarczyły opłatki do skrzynek pocztowych dziękujemy za wykonaną pracę: Bóg zapłać! Na tablicy ogłoszeń znajduje się lista ulic, na które nie zostały jeszcze pobrane pakiety opłatkowe. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w wykonaniu tej pracy na rzecz naszej parafii. Po Mszy św. można w kancelarii pobrać pakiety. Wszystkim, którzy za pomocą przelewów bankowych, zainstalowanego w przedsionku kościoła wpłatomatu czy tradycyjnej formy w zakrystii lub kancelarii złożyli przy okazji otrzymania opłatków wigilijnych ofiarę na rzecz naszej parafii, bardzo serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na Fundusz Pomocy Dzieciom. Część z tych pieniędzy pozostanie do dyspozycji Sióstr Urszulanek z takim samym przeznaczeniem. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: † Józef Minikowski † Władysława Przybylska † Mieczysław Walaszek † Tadeusz Stefański Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730