Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

29 marca 2020
Żyjemy w ekstremalnie trudnych czasach, kiedy większość z Was nie była i nie będzie mogła być fizycznie w kościele. Wielki Tydzień również będziemy przeżywać tylko w łączności duchowej poprzez transmisje on-line. Dlatego też proponowane rozwiązania są całkowicie niestandardowe. Chcielibyśmy przekazać Wam poświęcone palmy, które będą fizycznym znakiem zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Palmy do Waszych domów, z zachowaniem środków ostrożności, dostarczą nasi wolontariusze. Zamówienia składamy przez naszą stronę: www.bobola.pl. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję Papieskie Światło Jedności. W czwartek (2 kwietnia) o godz. 2137, w rocznicę odejścia św. Jana Pawła II do Domu Ojca, zapalmy lampki w oknach naszych domów i odmówmy z całą rodziną modlitwę Pod Twoją obronę, wzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II o łaskę ustania pandemii koronawirusa. 2 kwietnia o godz. 2137 bądźmy razem. Członków Żywego Różańca informujemy, że w kwietniu nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. Wszyscy pozostają przy swoich tajemnicach W związku z odwołaniem rekolekcji wielkopostnych porządek sprawowania Mszy św. w najbliższy poniedziałek (30 marca) i wtorek (31 marca) pozostaje niezmieniony: godz. 730 i 1800. Intencje zarezerwowane wcześniej na godz. 800 zostaną odprawione o 730, natomiast intencje z godz. 1630 i 1930, zostaną odprawione o 1800. Przypominamy jednocześnie, że na stronie internetowej naszej parafii znajduje się formularz zgłoszeniowy intencji mszalnych. Zachęcamy do skorzystania z tej formy rezerwacji terminów Mszy św. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na Jałmużnę Wielkopostną, dzięki którym wolontariusze dostarczą paczki żywnościowe dla ponad 40 rodzin z naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: Bóg zapłać! Dziękujemy również za Waszą troskę o funkcjonowanie materialne parafii. Wasze ofiary składane „na tacę” przelewami bankowymi oraz przynoszone w kopertach do kancelarii, pozwolą nam przetrwać ten trudny okres. Jeszcze raz: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: †Krzysztof Kursa †Szczepan Staszewski †Alicja Gralewska †Marianna Bocian Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730