Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

3 maja 2020
  1. W trosce o bezpieczeństwo przebywających w naszym kościele osób, w dniu wczorajszym została przeprowadzona dezynfekcja kościoła i terenów przykościelnych. Dziękujemy serdecznie Legii Akademickiej za wykonanie dezynfekcji.
  2. Od dzisiaj przywracamy szczególny charakter niedzielnych Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 1100. Ponieważ obowiązują nas nieustannie rygory liczby uczestników liturgii, zapraszamy dzieci do łączności online. Cieszymy się pozytywną reakcją na zeszłoniedzielną inicjatywę przez zaangażowanie dzieci i rodziców w realizację wyznaczonych zadań, jak również liczny udział dzieci w konkursie z pytaniami.
  3. Dziękujemy za troskę o materialne funkcjonowanie naszej parafii poprzez ofiary składane „na tacę” przelewami bankowymi oraz przynoszone w kopertach do kancelarii. Wychodząc naprzeciw sugestiom parafian, przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na rzecz funkcjonowania naszego kościoła. Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać, za Wasze wsparcie.
  4. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  5. Zmarli w ostatnim czasie:
    • †Janina Kudzin
    • †Bogusław Słodkowski

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730