Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

3 niedziela adwentu - 12.12.2021 r.

Ogłoszenia parafialne 12.12.2021 r.

 1. Nowenna przed Uroczystością Bożego Narodzenia od czwartku 16 grudnia po roratach, które odprawiamy o godz. 6.30. W niedzielę nowenna po Mszy św. o godz. 8.00.
 2. W piątek 17 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Marcin Rola - proboszcz z Kłodnicy. Program rekolekcji:

Piątek i sobota:

dorośli -               godz. 6.30, 9.00, 16.30, 18.00         Msza św. i nauka rekolekcyjna

młodzież -            godz. 19.30                                      Msza św. i nauka rekolekcyjna

dzieci -                godz. 15.30                                       nabożeństwa i nauka rekolekcyjna

Niedziela:

dorośli -               godz. 8.00, 9.30, 12.30                    Msza św. i nauka rekolekcyjna

młodzież -           godz. 17.00                                       Msza św. i nauka rekolekcyjna

dzieci -                godz. 11.00                                       Msza św. i nauka rekolekcyjna.

Spowiedź w piątek i sobotę rozpoczynamy pół godziny przed każdą Mszą św.

 1. W czwartek 16-ty dzień miesiąca, dzień poświęcony naszemu patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 18.00. Intencje można składać
  w zakrystii lub przez stronę internetową parafii.
 2. Przed świętami chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin naszej parafii potrzebujących wsparcia. Ofiary zbierane dziś do puszki przeznaczone będą na zakup paczek żywnościowych. Istniej również możliwość złożenia ofiary pieniężnej na konto parafialne z tytułem: jałmużna.  Caritas parafialna jak co roku będzie odpowiedzialna za dostarczenie paczek żywnościowych do potrzebujących rodzin z naszej parafii.
 3. Dziś rodzinne uwielbienie po Mszy św. o godz. 17.00.
 4. Do chorych udamy się w czwartek 23 grudnia od godz. 8.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub przez adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w tym przypadku prosimy o podanie adresu zamieszkania osoby chorej i numeru telefonu do kontaktu.
 5. Paczuszka dla maluszka to akcja Fundacji Małych Stópek. Fundacja zajmuje się pomocą m.in. najbardziej potrzebującym dzieciom i samotnym matkom. W przedsionku kościoła znajduje się choinka Fundacji. Zachęcamy do wzięcia bombki z choinki, na której są informacje o akcji. Dary dla potrzebujących dzieci można przynieść do zakrystii po każdej Mszy św. lub do kancelarii w godzinach jej otwarcia. Nasze dary wspomogą Lubelski Dom Dziecka im. Janusza Korczaka. Akcja trwać będzie do 23 grudnia.
 6. Zakończyliśmy roznoszenie opłatków. Jeżeli u kogoś w skrzynce pocztowej nie było opłatka prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub do kancelarii. Raz jeszcze dziękujemy tym wszystkim, którzy przy okazji otrzymania pakietów opłatkowych złożyli ofiarę na rzecz funkcjonowania naszego kościoła: Bóg zapłać!
 7. Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła.
 8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 9. Jutro 13 grudnia przypada 40 rocznica wprowadzenia stany wojennego. W modlitwach pamiętajmy o ofiarach systemu komunistycznego.
Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730