Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

30 maja 2021 r.
W najbliższy czwartek 3 czerwca, Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Porządek obchodów Bożego Ciała w naszej parafii jest następujący: *     8.00 - Msza św. *    9.30 - Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy ulicami: Paderewskiego, Pętla MPK, Leszetyckiego, Paderewskiego i powrót do kościoła. *    Uroczysta Msza św. po procesji na Placu Bobola przed kościołem. *    12.30 - Msza św. *     16.30 - Nabożeństwo czerwcowe *     17.00 - Msza św. O przygotowanie ołtarzy jak zawsze prosimy mieszkańców poszczególnych osiedli. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa epidemicznego podczas procesji i Mszy św. na placu przykościelnym. Zachęcamy wszystkich do udekorowania okien i balkonów naszych domów, by podkreślić uroczysty charakter tego dnia. Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki w czasie procesji, mają próby w poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy-piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po nabożeństwie czerwcowym do godz. 21.00. W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiać będziemy w niedziele o godz. 16.30; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na Dzień Dziecka u Boboli. Zaczniemy ok 13.30 na placu przed kościołem w programie m.in.: warsztaty cyrkowo-teatralne, gry i zabawy sportowe, bańki mydlane, malowanie buzi, stanowisko prac plastycznych dla najmłodszych, zjeżdżalnie i zamek dmuchany oraz wata cukrowa i popcorn. Ok 15.30 I Rajd Rowerowy im. św. Andrzeja Boboli, meta na Górkach Czechowskich. Pragniemy poinformować, że parafia podjęła działaniach związane z otwarciem przy naszym kościele letniej kawiarenki „Bobolanum”. W ten sposób pragniemy stworzyć kolejną możliwość do spotkań dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów przy naszej parafii. Na początek zaproponujemy m.in. lody włoskie, gofry i kawę. Kawiarenkę będzie prowadzić nasze Towarzystwo „Bobolanum”. Działalność ta będzie wspierać inwestycje remontowe w naszej parafii. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!  
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730