Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

30 sierpnia 2020
Image
 1. Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum zaprasza na kursy języka angielskiego. Od wtorku 1 września można zapisać się na zajęcia dla dzieci i młodzieży m. in. kursy przygotowujące do egzaminów dla ósmoklasistów. Zapisy prowadzimy codziennie od godziny 1600 w sekretariacie szkoły w budynku obok kościoła. Jesteśmy przygotowani na to, aby bezpiecznie rozpocząć naukę w przestronnych salach naszej szkoły, w małych grupach, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa zalecanych przez MEN. Mamy też doświadczenie w prowadzeniu kursów na platformach internetowych. W ubiegłym roku szkolnym od razu po zamknięciu szkół kontynuowaliśmy naukę on-line. Mimo trudnej dla nas wszystkich sytuacji, uczniowie i rodzice bardzo pozytywnie ocenili skuteczność zdalnej nauki prowadzonej przez naszych lektorów.
 1. W tym roku szkolnym Towarzystwo Bobolanum rozszerza swoją działalność proponując nowe kursy dla dzieci i młodzieży: robotykę, matematykę, taniec, śpiew, naukę gry na pianinie, gimnastykę i judo. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej www.bobolanum.bobola.pl.
Image
 1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania 1 września we wtorek, po mszy wieczornej ok. godz. 1830.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych wszystkich grup w najbliższy piątek o godz. 1845 w kościele.
 3. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 715 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 2100.
 4. Przed kościołem zbiórka do puszek na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”
 5. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 6. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
 7. W imieniu rodziny śp. Piotra Szczepanika informuję, że nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Archikatedrze Lubelskiej dnia 31 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1400. Dostępna będzie transmisja online na stronie katedry i naszej parafii. Śp. Piotr Szczepanik przez ostatnie osiem lat życia często przebywał w Lublinie. Tu leczył się w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, tu też odnalazł swój drugi dom - Dom na Podwalu, gdzie przez ten czas mieszkał i czuł się jak u siebie.
 8. W ostatnim czasie zmarli:
 • †Ewa Wojciechowska
 • †Anna Niewęgłowska
 • †Bogumiła Anoszczenko
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730