Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

6 grudnia 2020
Zakończyliśmy roznoszenie opłatków wigilijnych. Dziękujemy tym wszystkim, którzy dostarczając pakiety opłatkowe do naszych domów i mieszkań, wykonali pracę na rzecz naszej parafii. Dziękujemy również wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na funkcjonowanie naszego kościoła: Bóg zapłać! We wtorek (8 grudnia ) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu rorat nie będzie. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7 30 , 9 00 , 16 30 i 18 00 . Adoracja Najświętszego Sakramentu od 10 00 do 16 30 – kościół będzie otwarty. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 18-20 grudnia. Poprowadzi je ks. Paweł Wróbel. Już dzisiaj zachęcamy, by ze względu na stan epidemii uczestniczyć w rekolekcjach przez transmisję internetową. Przed świętami chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin naszej parafii potrzebujących wsparcia. Chcemy w tym względzie powtórzyć sprawdzone w Wielkim Poście rozwiązanie. Na konto parafialne można złożyć ofiarę pieniężną z tytułem: jałmużna. Caritas parafialna zakupi produkty na paczki żywnościowe, które przekażemy potrzebującym rodzinom z naszej parafii. W przedsionku kościoła są do nabycia świece Caritas. Również w przedsionku kościoła można nabyć książkę: Biblijne kody sacrum. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: † Marianna Sawa † Krzysztof Podstawka † Janusz Bednarzewski † Elżbieta Płońska † Zofia Pytka Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730