Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

6 grudnia 2020
 1. Zakończyliśmy roznoszenie opłatków wigilijnych. Dziękujemy tym wszystkim, którzy dostarczając pakiety opłatkowe do naszych domów i mieszkań, wykonali pracę na rzecz naszej parafii. Dziękujemy również wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na funkcjonowanie naszego kościoła: Bóg zapłać!
 2. We wtorek (8 grudnia) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu rorat nie będzie. Msze św. w naszym kościele o godz.: 730, 900, 1630 i 1800. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 1000 do 1630 – kościół będzie otwarty.
 3. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 18-20 grudnia. Poprowadzi je ks. Paweł Wróbel. Już dzisiaj zachęcamy, by ze względu na stan epidemii uczestniczyć w rekolekcjach przez transmisję internetową.
 4. Przed świętami chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin naszej parafii potrzebujących wsparcia. Chcemy w tym względzie powtórzyć sprawdzone w Wielkim Poście rozwiązanie. Na konto parafialne można złożyć ofiarę pieniężną z tytułem: jałmużna. Caritas parafialna zakupi produkty na paczki żywnościowe, które przekażemy potrzebującym rodzinom z naszej parafii.
 5. W przedsionku kościoła są do nabycia świece Caritas.
 6. Również w przedsionku kościoła można nabyć książkę: Biblijne kody sacrum.
 7. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:

 • † Marianna Sawa
 • † Krzysztof Podstawka
 • † Janusz Bednarzewski
 • † Elżbieta Płońska
 • † Zofia Pytka

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730