Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

6 września 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.09.2020 R.

  1. W najbliższą sobotę (12 września) podczas Mszy św. o godz. 1800, Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. W związku ze spodziewaną większą liczbą uczestników Mszy św. prosimy parafian o wybór w tym dniu porannej Eucharystii lub pozostanie wieczorem na zewnątrz kościoła lub w kaplicy.
  2. Spowiedź dla młodzieży, ich rodzin i świadków bierzmowania w piątek (11 września) od godz. 1700.
  3. Różaniec fatimski w niedzielę (13 września) o godz. 2100 w kościele.
  4. Nasza parafia włączy się w ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje internetowe przygotowujące do aktu oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Rekolekcje będą trwały od najbliższego wtorku (8 września) do soboty (10 października) i będą transmitowane na stronie facebookowej i na kanale YouTube „Miłujcie się!”
  5. Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum zaprasza na kursy języka angielskiego. Zapisy prowadzimy od poniedziałku do piątku od godz. 1600 w sekretariacie szkoły w budynku obok kościoła.
  6. W tym roku szkolnym Towarzystwo Bobolanum rozszerza swoją działalność proponując nowe kursy dla dzieci i młodzieży: m.in. robotykę, matematykę, naukę gry na pianinie. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej www.bobolanum.bobola.pl.
  7. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w piątek (11 września) po wieczornej Mszy św. ok. 1830.
  8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730