Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

7 czerwca 2020
 1. W czwartek (11 czerwca 2020) Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Porządek obchodów Bożego Ciała w naszej parafii jest następujący:
 • 800 – Msza św.;
 • 930 – Msza św. bez kazania;
 • 1000 – Procesja wokół Kościoła (ul. Paderewskiego i ul. Szpinalskiego), po procesji Msza św. na Placu Boboli; Mszy św. o godz. 1230 – nie będzie;
 • 1630 – Nabożeństwo czerwcowe;
 • 1700 – Msza św.
 • Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego podczas procesji i Mszy św. na placu przykościelnym. Ze względu na stan epidemii, tegoroczne obchody Bożego Ciała będą miały nieco inną formułę. Niemniej, zachęcamy wszystkich do udekorowania okien i balkonów naszych domów, by podkreślić uroczysty charakter tego dnia. Dla dziewczynek, które chcą sypać kwiaty, nie będzie w tym roku próby – w Boże Ciało Siostry Urszulanki będą opiekowały się dziećmi, które chcą włączyć się w uroczystą oprawę procesji.
 1. Już po raz 18-ty, będzie miał miejsce Koncert Chwały w Lublinie. Tegoroczna edycja koncertu, Totus Tuus, będzie transmitowana z Centrum Spotkania Kultur przez TVP 3 w paśmie ogólnopolskim i online. Zapraszamy do wirtualnego udziału w wieczór Bożego Ciała (11 czerwca 2020), od godz. 1900. Szczegóły na plakacie.
 2. Różaniec fatimski w sobotę (13 czerwca 2020) o godz. 2100.
 3. Msza św. dla Kościoła Domowego w niedzielę (14 czerwca 2020) o godz. 1830.
 4. Na prośbę rodziców w sobotę (20 czerwca 2020) o godz. 1200 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej dla pierwszej grupy dzieci. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w czerwcu przystąpią do komunii św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100.
 5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na świątynię Opatrzności Bożej.
 6. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 7. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszelkie inne formy troski o materialne funkcjonowanie naszej parafii: Bóg zapłać!

W ostatnim czasie zmarła: †Alina Żybura

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730