Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

7 czerwca 2020
W czwartek (11 czerwca 2020) Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Porządek obchodów Bożego Ciała w naszej parafii jest następujący: 800 – Msza św.; 930 – Msza św. bez kazania; 1000 – Procesja wokół Kościoła (ul. Paderewskiego i ul. Szpinalskiego), po procesji Msza św. na Placu Boboli; Mszy św. o godz. 12 30 – nie będzie; 1630 – Nabożeństwo czerwcowe; 1700 – Msza św. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego podczas procesji i Mszy św. na placu przykościelnym. Ze względu na stan epidemii, tegoroczne obchody Bożego Ciała będą miały nieco inną formułę. Niemniej, zachęcamy wszystkich do udekorowania okien i balkonów naszych domów, by podkreślić uroczysty charakter tego dnia. Dla dziewczynek, które chcą sypać kwiaty, nie będzie w tym roku próby – w Boże Ciało Siostry Urszulanki będą opiekowały się dziećmi, które chcą włączyć się w uroczystą oprawę procesji. Już po raz 18-ty, będzie miał miejsce Koncert Chwały w Lublinie. Tegoroczna edycja koncertu, Totus Tuus, będzie transmitowana z Centrum Spotkania Kultur przez TVP 3 w paśmie ogólnopolskim i online. Zapraszamy do wirtualnego udziału w wieczór Bożego Ciała (11 czerwca 2020), od godz. 1900. Szczegóły na plakacie. Różaniec fatimski w sobotę (13 czerwca 2020) o godz. 2100. Msza św. dla Kościoła Domowego w niedzielę (14 czerwca 2020) o godz. 1830. Na prośbę rodziców w sobotę (20 czerwca 2020) o godz. 1200 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej dla pierwszej grupy dzieci. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w czerwcu przystąpią do komunii św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na świątynię Opatrzności Bożej. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszelkie inne formy troski o materialne funkcjonowanie naszej parafii: Bóg zapłać! W ostatnim czasie zmarła: †Alina Żybura Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730