Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

8 grudnia 2019
  1. Strona internetowa naszej parafii ma nową szatę graficzną. Zachęcamy do odwiedzenia i zapoznania się z naszą stroną pod znanym nam adresem www.bobola.pl.
  2. Dziękujemy za tak liczny udział wiernych w Mszach św. roratnich. Zachęcamy, szczególnie tych, którzy jeszcze nie doświadczyli tej adwentowej praktyki religijnej, do udziału w Roratach każdego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 630.
  3. Do chorych udamy się w poniedziałek (23 grudnia) od godz. 800. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. Orszak św. Mikołaja rozpocznie się dzisiaj Mszą św. o godz. 1300 w Bazylice oo. Dominikanów i wyruszy o godz. 1400 z rynku Starego Miasta na teren parafii św. Mikołaja na Czwartku. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.
  5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
  6. Do kolejnych rodzin dotarły opłatki wigilijne. Mieszkających przy ul.: Harnasie 6, Śliwińskiego 6, Szwajcarskiej 3, 7, 9, Noskowskiego 8, Rogera 1, 3, Szpinalskiego 6, Leszetyckiego 5,10, Izerskiej, Sudeckiej, Choiny, Gorczańskiej 6, 8, Zakopiańskiej 1, Koncertowej 28, 28A, 28F i 28G
  7. Osobom roznoszącym opłatki oraz wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
  8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę: Bóg zapłać!
  10. Zmarli w ostatnim czasie:
   • †Krystyna Ptaszyńska
   • †Stanisław Jańczak
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730