Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

9 maja 2021
Uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli, patrona naszej parafii w tym roku będziemy przeżywać dzień później 17 maja. Główna Msza św. odpustowa z procesją o godz. 1800 . Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli z odczytaniem intencji o g. 1730. Przypominamy o trwającej nowennie do św. Andrzeja Boboli przygotowującej nas do uroczystości odpustowych. Spotykamy się w kościele o godz. 20.45. Każdego dnia kończymy nowennę specjalną modlitwą i indywidulanym błogosławieństwem relikwiami św. Andrzeja Boboli poszczególnych stanów: 09.05. - niedziele                   błogosławieństwo dzieci (będą słodkie niespodzianki), 10.05. - poniedziałek              błogosławieństwo ojców, 11.05. - wtorek                       błogosławieństwo seniorów, 12.05 - środa                          błogosławieństwo chorych, 13.05. - czwartek                   godz. 2030. procesja ze świecami i różaniec fatimski -błogosławieństwo członków grup formacyjnych naszej parafii, 14.05. - piątek                        godz. 2030 Wieczór Uwielbienia wraz ze studentami Muzykologii KUL - błogosławieństwo młodzieży, 15.05. - sobota                       błogosławieństwo księży, sióstr zakonnych i osób które jeszcze nie przyjęły indywidualnego błogosławieństwa, 16.05. - niedziela                    20.45 nowenna do św. Andrzeja Boboli 2100 Msza św. za zmarłych parafian. Za tydzień zaprezentujemy nową linię identyfikacji wizualnej naszej parafii. Będzie można nabyć gadżety z logo naszej parafii m.in. kubki, koszulki, długopisy, zakładki do książek, oraz torby na zakup. Zależy nam aby nasi parafianie i goście w ten sposób jeszcze bardziej identyfikowali się z nasza parafią św. Andrzeja Boboli w Lublinie. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Informacje gospodarcze. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: + Stefan Stefanek + Józef Delendowski + Jadwiga Majczak
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730