Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

9 sierpnia 2020
Różaniec fatimski w czwartek (13 sierpnia ) o godz. 21 00 . W sobotę (15 sierpnia ) uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny. W najbliższą niedzielę 16-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli – Patrona naszej parafii – o godz. 1630. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 1700. Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w niedzielę (16 sierpnia) w kościele pw. św. Józefa w Lublinie. Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! W ostatnim czasie zmarł: † Ryszard Kaźmierczak Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730