Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 06.03.2022 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.03.2022 r.
  1. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Wasza wrażliwość wyrażana przez udzielanie schronienia uciekającym przed wojną, udział w zbiórkach rzeczowych i finansowych jest najlepszym dowodem realizacji miłości bliźniego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza parafia zorganizował dwa konwoje z darami, które dotarły
    na ukraińską stronę przejścia granicznego w Krościenku. Kilkadziesiąt rodzin, w większości to matki z dziećmi przebywa w domach naszych parafian. W ramach naszej solidarności z narodem ukraińskim dziś o godz. 18.00, zapraszamy na charytatywny koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego „Ogrodzie Oliwny”, podczas którego przeprowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na rzecz Ukrainy którą przekażemy bezpośrednio potrzebującym w Charkowie.
  2. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane będą w każdy piątek:
dla dzieci - 16.30; dla dorosłych 17.15 i dla młodzieży 19.00.
Gorzkie Żale - niedziela - godz. 16.30.
  1. Przypominamy, że nowenną za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli patrona Polski będziemy modlić się do 11 marca, tj. do piątku codziennie o godz. 7.00.
  2. Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza do korzystania z dostępnej dla osób młodych szerokiej oferty wsparcia. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie: muplublin.praca.gov.pl, a formalności można szybko załatwić przez internet.
  3. Bezpłatny punkt rozliczenia PIT-ów obsługiwany przez biuro rachunkowe Novo już od kilku dni działa przy kawiarence Bobolanum. Ponieważ jest wiele pytań związanych z rozliczeniem PIT-u dziś do godz. 12.30 pracownicy biura udzielają porad. Punkt będzie czynny codziennie od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.00. Przypominamy, że każdy może przekazać 1% podatku na rzecz naszej parafii. Jak przekazać 1% na parafię? W rozliczeniu podatkowym należy wypełnić pola w następujący sposób: KRS: 0000475218 oraz cel szczegółowy: Bobola Lublin. Szczegóły są na ulotkach, stronie www, fb i w aplikacji. Zbiórka 1% realizowana jest w ramach współpracy z Funduszem Wsparcia Parafii prowadzonym przez Fundację SMS z Nieba.
  1. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
  2. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  3. Zmarli w ostatnim czasie:
+ Marianna Boguszewska
+ Józefa Sierpień
+ Kazimiera Warchocka
+ Mieczysława Fruzińska
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730