Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 13.03.2022 r.
Ogłoszenia parafialne 13.03.2022 r.
1. Ekstremalna Droga Krzyżowa po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią po raz ósmy wyjdzie z Lublina 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapisy trwają na stronie internetowej edk.lublin.pl.
2. W czasie Wielkie Postu zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 będziemy odmawiać jutrznię, czyli psalmy Liturgii Godzin. Zachęcamy wszystkich do włączenia się we wspólną modlitwę.
3. W najbliższą środę wypada 16-ty dzień miesiąca poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii i przez stronę internetową parafii.
4. W sobotę 19 marca przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.30 i 18.00.
5. Bezpłatny punkt rozliczenia PIT-ów będzie czynny w każdy piątek w godzinach 16.00-19.00. Przypominamy, że każdy może przekazać 1% podatku na rzecz naszej parafii. Szczegóły są na ulotkach, stronie www, fb i w aplikacji.
6. Spotkanie kręgu liturgiczno-biblijnego po przewie spowodowanej pandemią odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 18.45 w auli błękitnej budynku „Bobolanum”.
7. Zapraszamy osoby chętne a zwłaszcza panów do chóry parafialnego, który przygotowuje oprawę muzyczna na Triduum Paschalne oraz Misje parafialne. Próby odbywają się we wtorki o godz. 18.40. Spotkanie chętnych przy naszej kawiarence
w budynku „Bobolanum”.
8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny Ad gentes”.
9. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
10. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać!
11. Zmarli w ostatnim czasie:
+ Danuta Błaszczak
+ Zbigniew Segit
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730