Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 24.10.2021 r.

Ogłoszenia parafialne 24.10.2021 r.

1. W dniach 5-6 listopada nasza parafia we współpracy z Wyższą Szkołą Społeczno-Przyrodniczą im. Wincentego Pola organizuje sympozjum naukowe pt. „Święty Andrzej Bobola a tożsamość narodowa Polaków”. Gorąco zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Chętnych prosimy o zgłoszenia drogą meilową. Szczegóły są na stronie bobola.pl. Sympozjum podzielone jest na panele. W zgłoszeniu prosimy zaznaczyć, na który panel zgłaszają Państwo swój udział. Można zapiać się na kilka paneli lub na całe sympozjum. W zgłoszeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz telefon. Wszystkich parafian i gości zapraszamy 5 listopada tj. piątek na Mszę św. inaugurującą sympozjum pod przewodnictwem ks. bp. Adama Baba oraz bezpośrednio po Mszy św. na koncert organowy „Św. Andrzeja Bobola – nasz Patron”. W drugim dniu sympozjum będziemy gościć ks. prałata Józefa Niżnika proboszcza ze Strachociny, miejsca urodzin św. Andrzeja Boboli. Po Mszy św. świadectwo ks Prałata dotyczące prywatnych objawień św. Andrzeja Boboli. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.

2.
W listopadzie nabożeństwa różańcowe za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 i w niedzielę o godz. 16.30. Karty wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii. Na stronie parafialnej znajduje się formularz zgłoszeniowy wypominków internetowych.

3.
Zebranie Rady Parafialnej w najbliższy czwartek 28 października po Mszy św. wieczornej w auli błękitnej.

4.
Kawiarenka „Bobolanum” na prośbę wielu parafian rozpoczęła swoją działalność w budynku katechetycznym. Czynna jest codziennie od godz. 9.00 do 19.00. Ponieważ mamy zapytania informujemy, że można w Kawiarence organizować kameralne spotkania okolicznościowe: imieniny, urodziny, rocznice ślubów.

5.
Rozpoczęliśmy katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania odbywają w każdą niedzielę i środę po Mszy św. wieczornej w kościele.

6.
Dziś w naszej parafii gościmy Siostry Kapucynki. Siostry są w trakcie budowy Domu dla Dzieciaków w Wąwolnicy. Więcej o tym dziele powiedzą same siostry.

7.
Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

9. Zmarła w ostatnim czasie:

         + Franciszka Cabała
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj
jej świeci.  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730