Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela - 28.11.2021 r.

Ogłoszenia parafialne 28.11.2021 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dla dzieci szczególna oprawa Mszy św. roratnich będzie w soboty o godz. 6.30 (jeżeli stan epidemiczny pozwoli chcielibyśmy wrócić do sobotnich drożdżówek po roratach). Wszystkich zachęcamy do wspólnego oczekiwania na przyjście Pana.

2. Rozpoczynamy w naszej parafii roznoszenie opłatków wigilijnych. Ze względu na stan pandemii pakiety opłatkowe – opłatek, list od Księdza Proboszcza, Rytuał Wieczerzy Wigilijnej wraz z modlitwą błogosławieństwa będą dostarczone do skrzynek pocztowych przypisanych do poszczególnych domów i mieszkań na terenie parafii według list przyjęć z poprzednich lat. Tradycyjnie o rozniesienie opłatków prosimy osoby, które od wielu lat podejmują ten trud na rzecz naszej parafii, jak również wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się w tę posługę. Ofiary, które przy tej okazji zechcemy złożyć na rzecz funkcjonowania kościoła można składaćna tacę, za pomocą przelewów bankowych z dopiskiem opłatek,przez znajdujący się w przedsionku wpłatomat lub bezpośrednio w zakrystii. Pakiety opłatkowe są do pobrania w kancelarii parafialnej po Mszy św.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia w 1-szy czwartek miesiąca o godz. 18.45 w kaplicy adoracji.

4. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 6.15 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

5. Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest  na Fundusz Pomocy Dzieciom. Część z tych pieniędzy pozostanie do dyspozycji Sióstr Urszulanek z takim samym przeznaczeniem.

6. W ramach mikołajkowego prezentu w najbliższą sobotę zapraszamy dzieci na warsztaty garncarskie o godz. 11.00. Warsztaty odbędą się w szkole „Bobolanum”. 

7. Ofiary zbierane do puszki przeznaczone są na pomoc uchodźcom.

8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!

10. Zmarli w ostatnim czasie: 

​+ Janusz Sławiński

​+ Cecylia Samborska-Gągoł

​+ Jan Rusak.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730